Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

Máme nové stránky! 

Odkaz: ZDE <- klik

Aktualizace! 

5.10.2013

Hip, hip hurá :D No jo, však já to říkala, že nemám čas :P Tak tedy aktuálka. 

Byly jsme se na Mistrovství České republiky mládeže. Prostě skvělá akcička, skvělí lidé a i docela úspěch. Naše konto je: 3 čisté běhy, jeden s odmítačkou a jeden DIS -  ze všeho se mi líbil jen jeden běh, zbytek hrůza angry. Hra: 2. místo, Agi družstev čistě - zbytek družstva DIS, jumping jednotlivci (naprostá tragédie) 1 odmítnutí. Neděle: Jumping družstev DIS, Agi jednotlivců 4. místo (jediný běh, který bych zhodnotila i celkem kladně).

Součet? Družstva: 8. místo / 11 a jednotlivci? 2. místo :D Náhoda jak blázen! No, příští rok to snad bude lepší. Nechci umístění, ale chci aby se mi běh líbil sakra :D 

Video: 

Ještě jednou všem děkuji za skvělou společnost! Zejména Zuzce, Kačce, Terezce a všem ostatním! Opravdu děkuju :) 

A ještě jedno video z tréninku. Slalom se dostává do fáze, kdy jsem spokojená :D :D ale ta houpačka :/

 

LVT Cvikov 28.7 - 3.8. 

7.8.2013

Ano, ano, ano! Udělala jsem dobře, že jsem chtěla jet! Nejlepší, nejúžasnější tábor! Skvělí lidé, krásné prostředí! V neděli jsme odpočívali a nadávali jaké je teplo. V neděli večer z ničeho nic přišla velká bouřka. No bála jsem se, navíc jsem bydlela pod stromama :D ale vše jsme přežili ve zdraví :D V pondělí jsem měla první ranní trénink. Nakonec jsem se dostala na tréninky k Báře Lerlové! Naprosto úžasné! Lalinka běhala nejlíp z celého týdne (únava už poté byla znát). Odpolední tréninky taky paráda. Večer zas přišla bouřka. To už jsem teda spala u Zuzky ve stanu, protože jsem se fakt bála :D Úterý už nebylo tak teplé a ani středa, kde se teda prjevila krize třetího dne. Prý je to takhle každý rok :D To jsem teda myslela, že Lali uškrtím. No potom čtvrtek a pátek jsme přežili a nakonec sobota a konec :( Každý večer jsme hráli nějaké hry (nejčajtěji Party Alias) jeden večer jsme asi hodinu koukali na hvězdy které padaly. No prostě naprosto senzační týden. Příští rok zase. Chci moc poděkovat: Zuzce, Kačence, Barče, Káje a jedno velké díky patří naší trenérce Báře, která nám dala náměty na další tréninky. Do příštího roku musíme zrychlit zóny a komplet budeme předělávat houpačku. DĚKUJU! Přidávám odkaz na video a ještě přibude hromada fotek a videa ze zkoušek. Jinak jak jste si všimli, váznou aktualizace a lepší už to nebude. Nebaví mě psát, co se kdy a kde stalo. Takže tyto stránky už nebudou tak aktualizované, jako bývaly. Děkuji :) 

 

 

EOJ 2013 - Wichtrach Švýcarsko

7.8.2013

     Ano, bude to skoro měsíc, co jsem vyrazila směr Švýcarsko na European Open Junior 2013. Moc jsem se na tuto akci těšila. Jeli jsme ve středu někdy po půlnoci. Celou cestu jsem byla vzhůru, za to Lalinka překvapila a skoro celou cestu spala :) Vychutnala jsem si východ slunce nad krásnou krajinou. Do Švýcarska jsme dorazili někdy dopoledne. Ubytovali jsme se v úžasném hotelu! Naštěstí jsme to do pokojů měly jen jedno patro, takže vytahat věci nebyl problém (ano, bojím se výtahů). Ubytovaly jsme se a pak jsme se dozvěděli, co budeme dělat. Obhlédli jsme okolí města a pak se vydali na místo činu = Wichtrach. Přímo v místě konání probíhaly dobrovolné tréninky na umělé trávě. Podívali jsme se na pár tréninků, ale pak mě přešla chuť. :/ Šli jsme se podívat na parkury jde budeme běhat. To jako vážně?!?! Písek a občas tráva? To snad nemyslí vážně? Bohužel mysleli :( Protože to prý bylo moc hrbolaté, tak to "zarovnali" pískem. No nic, zpět na hotel a spát! 

     V pátek nás čekala vet. příjemka a trénink. Ovšem museli jsme tam být celý den, protože jsme měli příjemku ráno a trénink odpoledne. Příjemka bez problémů. Trénink už tak super nebyl. Lali mi přelítla houpačku, neběžela jako vždycky, byla pomalá a hlavně nejistá na tom povrchu. To teda budou závody :/ 

     Sobota = soutěž jednotlivců! Pořád jsem sama sebe ujišťovala, že nemám nervy, ale nějak to nepomohlo. Jumping stavěl výborný rozhodčí Sasha Grunder! Krásný parkur a prostě skvěle naladěný rozhodčí! Proč takovýhle není každý parkur? Pořád se smál a když se někdo disknul, tak mu krásně tleskal, prostě panovala pohoda. Prošla jsem si parkur a říkala jsem, že pokuď projdu až za slalom, mohlo by to být ok. Neprošla :D ohlídala jsem si místo, kde bych se asi diskla a pak jsem se diskla tam, kde jsem to nečekala :D Ale tak co, snažila jsem se, aby se to Lali líbilo a to se snad povedlo :) Potom agility. To jsem už běžet nechtěla, nechtělo se mi. Nakonec jsme teda běžely dvě. Bežěla jsem 7. Parkur byl divný, nelíbil se mi. DISkly jsme se (pro změnu) :D vychodila a uklidila jsem Lali a šla se podívat jak si vedou další. Přišla jsem a viděla jsem pejska, jak ho odnáší pryč v bezvědomí. Co se stalo? Holky říkají, že to s ním "seklo" v tunelu. Italové tvrdí, že je to zlomený vaz a my všichni ostatní tvrdíme, že je to počasím a pes se "přetáhl". Rozhodčí řekla, že se na tomto parkuru už běhat nebude a agility se postavilo na druhém parkuru a běželi všichni od začátku. Nechtěla jsem, ale prošla jsem si parkur a byl jednoduchý. ;) Nakonec teda nepostavila ani jeden tunel, takže agi bez tunelů byl celkem masakr. No... doběhly jsme. Sice s jednou mojí blbostí v podobě chyby, kdy jsem Lali špatně vyvedla na skočku a ona smetla tyčku. Doběhaly všechny naše týmy a já už jsem se těšila, že jedeme na hotel a spát!

 

     Neděle = družstva! Ještě větší nervy než včera. Bože... Postavil se jumping.. Hmmm.. nedoběhneme :D řekla jsem to všem holkám ať s tím nepočítají. Lalinka mě zachránila při slalomu, kde jsem se po francii ztratila a ona běžela jinam, ale povel slalom slalom a ona si ho našla sama! No a potom to šlo z kopce. Prostě moc skoček no = DIS naše drzžstvo celkem asi 25 tr. bodů. Pak agi. Já už vážně nechtěla, byla jsem unavená a parkur se mi přímo hnusil. Nebyl těžký, ale já už vážně měla blok. Tyhle akce nejsou nic pro mě. Prošla jsem si to. Už jsem ani tak nemáchala rukama, už mě to nebavilo. Ani jsem si neřekla poveli nic. Šli jsme na start. Doběhly jsme. Jedno odmítnutí a chyba a vše na slalomu. Ale radši ten běh nechci nikdy vidět!!! Na Lali jsem tolik řvala, protože běžela na jinou překážku, pořád jsem jí rovnala, no prostě hnus. Nechci to vidět! Naše družstvo se nakonec umístilo na 8. místě!! To je vážně úspěch :) 

     Cestu domů jsem celou prospala (brala jsem si i kinedril). A co jsem si ze Švýcarska odnesla? Nikdy už nechci s Lali na závody do zahraničí. Byla chudák celá nesvá, byla i mimo. Prostě v agility má platit že je to zábava a né tahat psa, který nerad cestuje někam do zahraničí. Stačí nám závody u nás. Příští rok si dáme pauzu a pak pojedeme na kvalifikačky na EOJ 2015. Má to být u nás v ČR :) 

 

 

Necelý týden ?!

4.7.2013

Už to tak je. Do odjezdu do Švýcarska zbývá 6 dnů... Strašně to letí, ach jo. No, pokusíme se si to co nejvíce užít a snad to nebude tak velká ostuda :) Přidávám video ze včerejšího malého tréninku slalomu. Nový plac a nový slalom, prostě dokonalý :) z xx náběhů nedala Lali 2 :) Tak držte nám palce! Vzhůru do toho! 

 

Prázdniny

28.6.2013

Aktuálka zase po delší době :D no je to se mnou hrozné. Dneska jsem si šla pro výzo, ale abych pravdu řekla. Vůbec se na prázdniny netěším. :/ Včera jsem se zhrozila, když jsem zjistila, že Švýcarsko je za 13 dnů (teď už jen 12). No strašný to je... Zbývají nám poslední dvě neděle na to, něco natrénovat :) Tak uvidíme, snad to nebude tak velká ostuda. 

Ještě doplním, že jsme šli s Míšou na procházku a zastavili jsme se na chvilku u vody, abychom nafotili nějaké fotky. Jsou opravdu skvělé! Není nad to mít psa nagora do vody. Ale jak jsem pak byla totálně mokrá :D Musíme to zas někdy zopakovat :)

 

 

Nová rubrika

7.6.2013

Jsem nemocná, tak mám dost času. Rozhodla jsem se, že udělám novou rubriku. Jmenuje se diář. Dělám to hlavně pro sebe. Budu se snažit tam zapisovat postřehy z tréninků a doplňovat to videi z tréninků. No uvidíme, jak to budu doplňovat... Znám se :D

Soustředění juniorů Opava 18-19.5.2013

3.6.2013

Po 6 hodinách v autě jsme mohli postavit stan na Katmaji v Opavě! Čekalo nás soustředění juniorů na EOJ. A jak jsme běhali? Byla to klasika, Láluš byla skvělá a já zase vorala co jsem mohla... Nesoustředila jsem se, dělala jsem kraviny, no prostě hrůza. Sobota byla celkem tragická. Neděle už byla lepší. Lali mě překvapila outy a náběhy do slalomu :) Máme pořád co pilovat a mnoho práce je ještě před námi. Budeme se snažit vše vypilovat do července, ale času je málo :) 

Trénink s Milanem Jiráskem 5.5.2013

3.6

No jo, skoro po měsíci konečně přidávám info z tréninku. :D Nějak není čas na aktualizace... Lalinka běhala krásně, běžely jsme agility i jumping a oba dva běhy jsme doběhly v celku! To byl náš životní výkon :D Video mám pouze ze závěrečného jumpingu :)

 

 

 

Kvalifikační závod na EOJ 20-21.4.2013

27.4.2013

Tak, konečně je to za námi. To z čeho jsem měla ten největší strach už od doby, co jsme se rozhodli, že pojedeme. Nebudu sem psát všechno co se stalo. To ani nejde. Událo se tolik věcí. Pocity, které sama ani neumím popsat. To, když vám pes skáče poslední skočku a vy víte, že máte na kontě čistý běh. To, když okolo vás jsou vaši kamarádi, kteří vám fandí. Tohle všechno jsou kvalifikačky prostě. S Lali jsme podali celkem slušné výkony. Lalinka makala na 105% a jen já jsem vorala co jsem mohla :/ Z 8 běhů jsme doběhli 2 čistě (jump a agi), jeden s 2 odmítačkami, jeden s jednou chybou a jednou odmítačkou, jeden s asi dvouma odmítačkama a dvouma chybama a 3× DIS. Během celého víkendu nám spadla jedna laťka (zase ten dvoják). Lalinka naběhla skoro do všech slalomů (jednou se nechala napálit pastí), měla skoro všechny zóny, měla všechny houpačky!, a až na jedno (hned to první) jsme měli poté VŠECHNA odložení! Mám z ní obrovskou radost! A i štěstí se na nás usmálo. S Lali jsme se nakonec dostali do kvalifikace na EOJ a jedeme v červenci do Švýcarska! Odkaz na video ZDE

A ještě jedna smutná zpráva na konec. 21.4.2013 nás opustila naše milovaná Conny. imageConnynko, doufám, že už se máš lépe a nic tě nebolí. 

 

Aktuálka!

12.4.2013

Aktuálka skoro po měsíci? Tak proč ne :D Omlouvám se, že to tady tak zanedbávám, ale stejně se u nás nic neděje. Abych tu psala, jak jsem každý den nervní ze školy. Nebo jen při pomyšlení na to, že za TÝDEN máme kvalifikačky, už se mi dělá špatně. :D Nechápu, že jsem takový nervák. Za ten měsíc jsme byli na inzenzivce. Naprosto úžasné! Nejskvělejší intenzivka! A zítra jedeme s holkama (Zuzkou, Míšou a Lůcou) na veletrh For Pets, takže holkám nakoupím nějaké kraviny, no znáte to... :D Další den budu nadávat, co všechno jsem nakoupila... No, za týden nám držte palce! Budeme to vážně potřebovat. Tak agility zdar! 

 

Jaro už se blíží!

16.3.2013

Konečně. Venku už je krásně, sluníčko hřeje, jaro už je za dveřmi! A nám konečně začala agility sezóna. Už jsme byly jednou na cvičáku! A příští týden nás čeká trénink s Lenkou Hajdukovou! Vyndala jsem si slalom a s Lalinkou jsme trénovaly. První překvapení letošního roku, Lali má snad konečně samostatný slalom! Mrkněte se na video. Omlouvám se za kvalitu, ale snad to důležité je vidět :) Za neaktualizaci webu se omlouvám, ale škola mi dává celkem zabrat... 

 

 

Březen klepe na dveře

25.2.2013

Už to zase utíká.. Před chvílí byl Nový rok a teď už bude březen? Aspoň že nám už se pomalu a jistě blíží konec pauzování! Ano, ano přibližně v půlce března začneme chodit na cvičák! Už se nemůžeme dočkat. Doufám, že to bude o něco lepší než rok minulý. Přece jen už máme nějaké zkušenosti a Lali bude zase o rok mladší a doufám, že i moudřejší :D Zatím jsme zkoušely jen běhat obíhačky a vypadá to lépe než předchozí rok. Lali na mě krásně reaguje. Uvidíme jak to půjde dál. Také jsem konečně po 2 měsících udělala nové video. Myslím, že název je dost výstižný: Winter time :) 

 

Konec pauzy? 

1.2.2013 

Dneska jsem po dvou měsících vyndala slalom :) Nejdříve šla Barunka. Ta měla slalom skvělý. Náběhy, rychlost prostě super! Pak jsem vytáhla i Conču. Měla jsem trochu obavy, protože přece jen jsme ho minulý rok předělávaly a vypadá to, že to bylo úspěšné! Connynka udělala krásné, rychlé a soustředěné slalomky! Měla jsem obrovskou radost. No a pak jsem samozřejmě vytáhla i Lalinku. Vyzkoušela jsem jí vyslat samostatně. Stála jsem asi 3 metry od začátku slalomu a Lali ho celý dodělala až do konce!! Byla jsem strašně ráda! Vypadá to, že pauza měla svůj důvod. Doufám, že všechno půjde tak snadno jako teď :) Uvidíme :)

Nový rok 2013

19.1.2013

A je to tady... Začal nám další rok... Rok 2013. Rok od kterého se předpokládá to nejlepší, do kterého každý vkládá naděje, šance.. Samozřejmě i my :) Máme spostu plánu. Jestli se nám vše podaří to brzy uvidíme. S Lali plánuji kvalifikačky na EOJ. Uvidíme, jestli se dostaneme. Poté také MR BCCCZ v agility, na to už se moc těším. Další velká akce je LVT Cvikov s těma nejlepšíma lidma! Tento rok bude prostě skvělý! Doufám, že nám to nic nezkazí :) Bliží se mi ve škole pololetí, tak aktualizace budou asi trochu zanedbané. Jinak s Lali cvičíme stahovačky a užíváme si agility pauzu. Učíme se nové triky. Více dvě fotky pod článkem. Máme tu sníh a já se moc těším a odejde a já si vyndám slalomek. Uvidíme, co si holky po pauze pamatují. :)

Nás nový trik. Skok na záda :)

Nás nový trik. Skok na záda :)

A ještě umíme stojku s oporou. Pomalu se snažíme dělat stojku bez opory :)

A na závěr bych chtěla oznámit, že náš web už navštívilo 10 000 návštěvníku! Moc vám děkuji! 

TOPlist
aktualizováno: 13.10.2013 13:11:38